Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

  Elektronicka-Cigareta.EU  www.e-Pohoda.cz  e-shop plný elektronických cigaret, baterií, liquidů a příslušenství pro eKouření. 

Úvod » Kompletní sady e-cigaret » Joyetech eGo AIO 1500mAh - sada Brushed Gunmetal


        

Joyetech eGo AIO 1500mAh - sada Brushed Gunmetal

elektronická cigareta

img

 

Dostupnost: Expedujeme do 24 hodin
Číslo produktu: SAP-JOY-121
Výrobce: Joyetech
e-pohoda cena: bez DPH: 577,69 Kč
e-pohoda cena: s DPH (21 %):
699,00 Kč
*RP elektronická cigareta, grip: 0,73 Kč

​​Elektronická cigareta Joyetech eGo AIO - nyní v nových barvách

Joyetech eGo AIO je první "ALL in ONE" (vše v jednom) e-cigareta společnosti Joyetech.
Velmi jednoduchá a přesto výkonná e-cigareta bez jakéhokoli nastavování (výkon je nastavován automaticky v závislosti na zvoleném odporu atomizeru) - vhodná pro začínající i zkušené vapery.
Baterie a clearomizer tvoří jeden celek,
odnímatelná je pouze vrchní část pro plnění a výměnu atomizeru.

Clearomizer je podsvícen LED diodami, kdy máte možnost změny barvy tohoto podsvícení, na výběr je 7 barevných variant, případně možnost vypnutí podsvícení.

Joyetech eGo AIO
disponuje k
apacitou baterie 1500mAh. Objem clearomizeru je 2ml a využívá horní plnění, kdy po odšroubování vrchní části, která obsahuje žhavící hlavu, plníte liquid do samotného těla e-cigarety. Liquid můžete do e-cigarety doslova nalít a nemusíte se spoléhat na tenká kapátka nebo různé plnící lahvičky - odpadá jakékoli protékání liquidu do baterie - žhavící hlava již není ve spodní části, jako u ostatních clearomizerů, ale nachází se pod náustkem - regulace přívodu vzduchu se nachází nově také ve vrchní části clearomizeru.

Joyetech eGo AIO používá žhavící hlavy (atomizery) shodné s atomizerem Joyetech Cubis a dodávají se ve verzích BF Clapton 1,5ohm (kanthalová spirála), BF SS316 1ohm (nerez spirála), BF SS316 0,5ohm (nerez spirála) a BF DIY základna (repasovatelná hlava).Tovární balení obsahuje žhavící hlavu BF SS316 0,6ohm pro pohodový vaping stylem pusa-plíce.

Joyetech eGo AIO využívá micro-USB slot pro nabíjení a disponuje funkcí passtrough (lze používat i při nabíjení). Vrchní odnímatelná část je opatřena dětskou pojistkou pro nechtěné otevření. Vnitřní část náustku je spirálovitého tvaru pro ochranu proti případnému prskání liquidu do úst.

Velikost: 118mm x 19mm
Kapacita Baterie: 1500mAh
Objem clearomizeru: 2ml
Nabíjení: Micro USB
Funkce Passtrough: Ano (Lze používat při nabíjení)
Plnění liquidem: Uživatelské přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)
Regulace přívodu vzduchu: na vrchní části
Atomizery - řada BF

Joyetech eGo AIO - obsah balení:
1x e-cigareta Joyetech eGo AIO
2x atomizer BF SS316 0,6ohm
1x náustek
1x micro USB kabel