Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

  Elektronicka-Cigareta.EU  www.e-Pohoda.cz  e-shop plný elektronických cigaret, baterií, liquidů a příslušenství pro eKouření. 

 

 

Platby:

 

 

 


Úvod » Gripy a bateriové MODY » Smok XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod - černý


        

Smok XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod - černý

elektronický grip

img

 

Dostupnost: Expedujeme do 24 hodin
Číslo produktu: GRE-SMO-015
Výrobce: SMOK
e-pohoda cena: bez DPH: 1 446,28 Kč
e-pohoda cena: s DPH (21 %):
1 750,00 Kč
*RP elektronická cigareta, grip: 0,73 Kč

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod

špičkový box mod s regulací teploty žhavení v několika režimech, Bluetooth, s přehledným OLED displejem pro 1x  baterii 18650

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod je menší verze výtečného Smok XCube 2 160W od společnosti SmokTech a jednoznačně patří mezi to nejlepší, co je v současné době na trhu k dostání. Pracuje s jednou baterií 18650 s výkonem až 75W. Disponuje pamětí pro uložení až 16-ti různých nastavení s možností mezi nimi přepínat, podle právě používaného atomizeru. Disponuje také funkcí Bluetooth, pomocí níž může komunikovat s vaším smartphonem či tabletem a prostřednictvím aplikace nastavit barvy LED diodového pásku u box modu. Je zde možnost upgradu na novější verze firmware přímo z webu výrobce, stahovat můžete zde.
Oproti prvním verzím Smok XCube II, u kterých bylo nutno za poplatek aktivovat režim pro použití nerezových spirálek má XCube Mini již všechny pracovní režimy nastaveny - tedy VW-Ti-Ni200-SS.

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod můžete  použít v několika  pracovních režimech:
1.- Režim VW (Variabile Wattage) - v tomto režimu si klasicky nastavíte požadovaný výstupní výkon v rozmezí od 1.0W do 75.0W, v krocích po 0.1W. Pro využití tohoto režimu nastavení lze použít jakýkoli kanthalový odporový drát. V tomto režimu lze použít žhavicí spirálku s odporem v rozmezí 0.10ohm - 3.0ohm.
2.- Režim TC (Temperature Control) - v tomto režimu si můžete nastavit přímo požadovanou teplotu žhavení, v rozmezí od 200°F do 600°F (100°C do 315°C). Pro využití tohoto režimu nastavení je nutno použít na žhavicí spirálku speciální Niklový, Titanový nebo nerezový odporový drát. Tento režim je určen především pro využití nízkoodporového žhavení, lze pracovat s odporem žhavicí spirálky v rozmezí 0.06ohm - 3.0ohm. Podle druhu použité odporového drátu pak zvolíte příslušný režim - Ti pro titanový, Ni200 pro niklový a SS pro nerezový drát.
Dále je možno využít speciální funkcí SOFT / NORM / HARD - v režimu SOFT se po dobu prvních dvou sekund spirálka bude žhavit méně, než máte nastaveno (předžhaví), v režimu HARD se naopak v prvních dvou sekundách bude žhavit více, než je nastavená teplota či výkon.
3.- Režim MM (Memory Mod) - v tomto režimu si můžete do paměti přednastavit až 16 různých hodnot výkonu a poté si již pouze přepínáte mezi nimi, podle toho, jaký atomizer a s jakým odporem právě používáte.

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod má rozměry rozměry 91 mm x 60.6 mm x 25 mm. Jako zdroj energie používá 1x baterii velikosti 18650. Baterie není součástí sady - doporučujeme použít kvalitní a tvrdé baterie z naší nabídky - fialové baterie Efest, Sony VCT 4 nebo LG HG2, LGHE2.
Baterii lze dobíjet i uvnitř modu, přes Mikro USB port. Vapovat lze i během dobíjení (Passthrough).

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod je vyrobený z nerezové oceli Stainless Steel 304 a zinkových částí a ploch. Zajímavostí je spínací tlačítko - ke spínání slouží celá jedna podélná strana modu, spínání je tedy velice pohodlné a intuitivní. Kryt baterií je uchycen silnými magnety, nemusíte tedy pro přístup k bateriím používat štoubovák.

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod je vybaven přehledným OLED displejem, který zobrazuje všechny potřebné hodnoty .
- odpor používaného atomizeru v Ohmech
- aktuální výstupní napětí ve Voltech
- teplotu žhavení
- aktuální výstupní výkon ve Wattech
- graficky znázorněný aktuální stav nabití baterie

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod - obsah sady:
1x SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod
1x USB / Micro USB  kabel
1x silikonové pouzdro

SMOK XCube Mini 75W TC Bluetooth Power Box Mod - Technická specifikace:
1. Rozměry: 91mm x 60.6mm x 25mm
2. Výstupní výkon: 1W - 75W
3. použitá baterie: 1x 18650, není součástí sady
4. Nastavitelná teplota žhavení v režimu TC: 200°F - 600°F / 100°C-315°C
5. Maximální výstupní proud: 30A
6. Použitelný odpor atomizeru: 0.10ohm - 3,0ohm / 0.06ohm - 3.0ohm
7. Nabíjení baterie: USB port / Externí nabíječka (není součástí sady)
8. Displej: OLED
9. Závit: 510 standard
10. Nastavitelná barva LED podsvícení