Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

  Elektronicka-Cigareta.EU  www.e-Pohoda.cz  e-shop plný elektronických cigaret, baterií, liquidů a příslušenství pro eKouření. 

Úvod » RTA, RDTA Tank Atomizery » Smok TFV4 Mini Tank Atomizer Full Kit - nerez


        

Smok TFV4 Mini Tank Atomizer Full Kit - nerez

img

 

Dostupnost: Expedujeme do 24 hodin
Číslo produktu: CLE-SMO-015
Výrobce: SMOK
e-pohoda cena: bez DPH: 652,89 Kč
e-pohoda cena: s DPH (21 %):
790,00 Kč

Smok TFV4 Mini Tank Atomizer

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!

menší a vylepšená verze skvělého atomizeru, s možností použití mnoha typů žhavicích hlav, v provedení Stainless Steel 304 a pyrexové sklo

Smok TFV4 MiniTank Atomizer je špičkový produkt RTA (Rebuildable Tank Atomizer) z produkce společnosti SmokTech. Jde o užší (22 mm) verzi, v mnoha ohledech vylepšenou. Skvělé provedení, nové typy žhavicích hlav, vylepšené plnění liquidem a vylepšený náústek.

Smok TFV4 Mini Tank Atomizer je maximálně univerzální především v možnosti použití mnoha typů továrních žhavicích hlav. Vybere si tak každý uživatel přesně podle svých zvyklostí.
Jako medium pro přísun liquidu je u všech typů žhavicích hlav použita 100% natural japonská bio vata,  bez chemických přísad. Kromě žhavicích hlav, které znáte již s používáním většího bratříčka SMOK TFV4 najdete sadě Full Kit u verze Mini i tři zbrusu nové žhavicí hlavy:
- TF-CLP2 Clapton Dual Coil Head - Dvojspirálková žhavicí hlava ze splétaného kanthalu (Clapton Coil), odpor 0,35ohm / doporučený výkon 30W - 90W
- TF-S6 Sextuple Coil Head - Šestipirálková nízkoodporová kanthalová hlava, odpor 0,4ohm / doporučený výkon 30W - 100W
- TF-RCA - nový typ  DIY RBA základny pro vlastní motání spirálekSmok TFV4 Mini Tank Atomizer je vyroben z nerezové oceli Stainless Steel 304, průhledný tank je ze silného tvrzeného pyrexového skla. Novinkou je u tohoto tanku rovněž bajonetový způsob uchycení vrchní části tanku s náústkem. Díky tomuto řešení je dolévání liquidu velice snadné - nemusíte nic šroubovat, vrchní část celou vytočíte do strany, dolejete liquid a opět uzavřete prostým pootočením.
Smok TFV4 Tank Atomizer je snadno přístupný a rozebiratelný a lze ho doporučit i naprostým začátečníkům. Při používání nízkých odporů a vysokého výkonu je třeba mít dostatečně tvrdé a kvalitní baterie, stavěné na vyšší proudovou zátěž. Doporučujeme používat High Drain baterie z naší nabídky - fialové Efest, LG HE2, LG HG2, Sony VTC4 apod.

Smok TFV4 Mini Tank Atomizer Full Kit - Obsah sady:
1x Smok TFV4 Mini Tank Atomizer
1x žhavicí hlava TF-CLP2 - nízkoodporová kanthalová hlava 0,35ohm
1x žhavicí hlava TF-S6 - nízkoodporová kanthalová hlava 0,4ohm
1x RBA žhavicí hlava TF-RCA - DIY RBA základna pro vlastní motání spirálek
1x náhradní pyrexový tank
1x šroubovák
1x japonská BIO vata
2x gumové ozdobné kroužky (Vape Band)
1x sada náhradních těsnících o-kroužků pro pyrexový tank, náústek, Top Cap
1x hotová žhavicí spirálka do RBA základny
1x dárková krabička

Upozornění: Smok TFV4 Mini se prodává i v sadě SINGLE KIT. Ta obsahuje pouze samotný Tank Atomizer a jeden ozdobný kroužek (Vape Band)

Smok TFV4 Mini Tank Atomizer - technická specifikace:
Materiál: Nerezová ocel / Pyrexové sklo
Průměr: 22mm
Délka : 73,5mm
Hmotnost: 85g
Obsah: 3,5ml
510 závit kompatibilní, s pevným středovým kontaktem
Nastavitelná regulace proudění vzduchu (Air Flow Control)
Nastavitelné chlazení náústku