Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

  Elektronicka-Cigareta.EU  www.e-Pohoda.cz  e-shop plný elektronických cigaret, baterií, liquidů a příslušenství pro eKouření. 

Úvod » Clearomizéry iJOY » iJOY EXO RTA Tank Atomizer - nerez


        

iJOY EXO RTA Tank Atomizer - nerez

img

 

Dostupnost: Expedujeme do 24 hodin
Číslo produktu: CLE-IJO-025
Výrobce: iJoy
e-pohoda cena: bez DPH: 809,92 Kč
e-pohoda cena: s DPH (21 %):
980,00 Kč

iJOY EXO RTA Tank Atomizer

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!

IJOY EXO RTA je špičkový DIY clearomizer (vlastní motání spirálek) s možností přizpůsobení skladby těla Vašim potřebám. Využívá systém horního plnění - po odšroubování vrchní části, plníte liquid přímo do těla nádržky o objemu 2ml nebo 6ml dle Vámi zvoleného Pyrex těla. Na výběr nemáte pouze jen mezi nádržkami, ale lze si zvolit i rozdílné základny pro tvorbu spirálek. První se jmenuje T2S s klasickou velocity základnou, která je zkonstruována pro snadnou instalaci dvou kusů clapton spirálek pro velké množství páry. Pro zastánce jedné spirálky se nabízí základna T1S, která je oproti T2S opatřena přívodem vzduchu pro autentickou chuť liquidu. Pro ještě užší přívod vzduchu lze použít speciální adaptér.

IJOY EXO RTA má průměr 26mm, délka je 45mm u obsahu tanku 2ml. Originálně a netradičně je řešena regulace sání vzduchu (Air Flow Control). To je umístěno v dolní části základny a disponuje širokým rozsahem regulace sání vzduchu, které si snadno nastavíte a přizpůsobíte svým potřebám a zvyklostem.
Použití ušlechtilých a kvalitních materiálů jen podtrhuje kvality tohoto tank atomizeru.

IJOY EXO RTA je plně rozebiratelný, všechny části jsou velmi dobře přístupné. Všechny díly a části dokonale lícují, těsní a dosedají, kvalitní zpracování je na tomto atomizeru znát. Vyroben  je z potravinářské nerezové oceli Stainless Steel 316, tank na liquid je z pyrexového skla. Rovněž plnění je velice snadné - liquid dolejete přímo z lahvičky, po odšroubování horní části atomizeru.
Opatřen je standardním závitem 510, s pozlaceným středovým kontaktem - pro lepší vodivost a minimalizaci přechodových odporů.

iJOY EXO RTA - technické parametry:
Rozměry: 45mm x 26mm (2ml Pyrex)
Kapacita: 2ml nebo 6ml
Typ závitu: 510
Materiál: Nerez ocel a Pyrex (laboratorní sklo)
Regulace přívodu vzduchu: Spodní
Plnění: Uživatelské přívětivé vrchní plnění (bez jakéhokoliv protékání)
Žhavicí hlavy: Základny T1S (single coil) a T2S (dual coils)

iJOY EXO RTA je dodáván v sadě,která obsahuje:
1x EXO RTA clearomizer
1x Základna T2S
1x Základna T1S
1x Adaptér pro přívod vzduchu T1S
1x Náhradní Pyrex tělo
1x Náhradní Pyrex tělo 6ml
1x Adaptér pro Pyrex tělo 6ml
1x 510 adaptér
1x Odporový drát
1x Silikonové kroužky
1x Šroubovák
1x Japonská organická vata

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!