Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

  Elektronicka-Cigareta.EU  www.e-Pohoda.cz  e-shop plný elektronických cigaret, baterií, liquidů a příslušenství pro eKouření. 

Úvod » RDA Atomizery (kapací) » Atomizer Haze V2 Dripper Tank by Eyco


        

Atomizer Haze V2 Dripper Tank by Eyco

img

 

Dostupnost: Expedujeme do 24 hodin
Číslo produktu: CLE-EYC-010
Výrobce: Eyco Technology
e-pohoda cena: bez DPH: 454,55 Kč
e-pohoda cena: s DPH (21 %):
550,00 Kč

Haze V2 Dripper Tank

Není určeno pro náplně obsahující nikotin!

rozměrově malý, výkonem velký, možno použít jak pro přímé kapání (RDA), tak jako tank atomizer (RTA)

Haze V2 Dripper Tank z produkce společnosti Eyco Technology je je trochu netradiční a výjimečný atomizer.
Velikostí vypadá jako malý atomizer pro přímé kapání (RDA), ale ve spodní části má umístěný tank na liquid. Díky důmyslnému systému možností zaslepení otvorů se dá použít jak pro přímé kapání, tak i jako tank atomizer.
Jde o systém Genesis, ale díky velkým otvorům pro sání vzduchu (Air Flow Control) je to snad jediný atomizer tohoto typu, který je možno, s použitím širokého náústku v sadě, použít pro extrémní vaping, tzv. Cloud Chasing. 
Haze V2 Dripper Tank je variabilní v možnosti použití jedné nebo dvou žhavicích spirálek (Single Coils/Dual Coils) i ve způsobech jejich uložení. Součástí sady je i nástavec, kterým si jednoduše při použití pouze jedné spirálky (Single Coils) zaslepíte prostor pro druhou spirálku. Dále jsou v sadě i šroubovací ucpávky pro zaslepení všech otvorů, vedoucích do spodního tanku - při jejich použití pak můžete Haze V2 používat jako klasický kapací atomizer RDA. Můžete tak upřednostnit a používat ten typ žhavení, který vám více vyhovuje. Variabilita tohoto atomizeru je velice nadstandardní v poměru k jeho ceně.
Haze V2 Dripper Tank je  plně rozebiratelný, všechny části jsou velmi dobře přístupné. Spodní tank pojme cca 2 ml liquidu. Plnění liquidem je velice snadné - po odejmutí vrchní části atomizeru se plní do otvoru v nástavci z lahvičky z úzkou špičkou.
Haze V2 Dripper Tank je vyroben  z leštěné nerezové oceli, Stainles Steel 304. Tank atomizeru je z polykarbonátu. Opatřen je standardním závitem 510, s nastavitelným středovým kontaktem.

Haze V2 Dripper Tank je dodáván v sadě,která obsahuje :
1x Haze V2 Dripper Tank
1x úzký náústek
1x široký náústek pro Cloud Chasing
1x zaslepovací adapter pro použití Single Coils
4x šroubky pro zaslepení otvorů při použití jako Dripper Atomizer
1x šroubovák
2x náhradní těsnící o-kroužky
2x hotové žhavicí spirálky

Technická specifikace:
Délka bez náústku a závitu: 30mm
Průměr: 22mm
Obsah tanku: cca 2ml
Závit: 510 standard s nastavitelným centrpinem

Upozornění:

Atomizer je určen především zkušeným uživatelům a vyžaduje před prvním použitím úpravu. V případě nekvalifikovaného použití může dojít k poškození samotného atomizéru nebo i zdroje napětí (baterie) vyzkratováním.