Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

  Elektronicka-Cigareta.EU  www.e-Pohoda.cz  e-shop plný elektronických cigaret, baterií, liquidů a příslušenství pro eKouření. 

 

 

Platby:

 

 

 


Úvod » Gripy a bateriové MODY » Sigelei Mini 30W Power Box Mod - černý


        

Sigelei Mini 30W Power Box Mod - černý

elektronický grip

img

 

Dostupnost: Expedujeme do 24 hodin
Číslo produktu: GRE-SIG-005
Výrobce: Sigelei
e-pohoda cena: bez DPH: 991,74 Kč
e-pohoda cena: s DPH (21 %):
1 200,00 Kč
*RP elektronická cigareta, grip: 0,73 Kč

Sigelei Mini 30W Power Box Mod

Sigelei Mini 30W je špičkový Power Box Mod pro použití s jednou baterií typu 18650 a OLED displejem. Jeho rozměry jsou 90,3mm x 36mm x 22mm.
Baterie 18650 není součástí sady a je nutno jí dokoupit. Doporučujeme kvalitní a tzv. "tvrdé" IMR baterie Sony nebo Efest z naší nabídky. Baterii nemusíte při dobíjení vyndavat, dobíjení se provádí pomocí přiloženého dobíjecího kabelu USB - Mikro USB přímo uvnitř box modu.
Používejte pouze baterie s plochým (flat) "+" pólem.
Sigelei Mini 30W samozřejmě disponuje funkcí Passthrough, díky které můžete vapovat i během dobíjení. Box Mod je možné zapojit do USB výstupu počítače nebo pomocí AC-USB adaptéru.
Sigelei Mini 30W je vyrobený z lehkého hliníku s perfektní barevnou povrchovou úpravou. K dostání je dvou barevných variantách - černé a stříbrné. Boční kryt baterie není nutno šroubovat, je usazen na silných magnetech a lze ho jednoduše sejmout.
Sigelei Mini 30W disponuje kvalitní elektronikou, která umí pracovat s odpory atomizeru už od 0,3ohm do 3ohm.

Vypnutí a zapnutí se provádí tzv. "pětiklikem", pěti rychlými stisky spínacího tlačítka během 2 sekund. Vlastní nastavení požadovaných hodnot se provádí dvěma ovládacími tlačítky - levým výkon či napětí zvyšujete, pravým snižujete.

Sigelei Mini 30W pracuje ve dvou volitelných režimech:
1 - PWM - režim regulovaného napájení - klasický režim VW (Variable Wattage), kde si regulujete výstupní výkon podle svých preferencí od 5W do 30W v krocích po 0,1W. Při tomto režimu bude výstupní napětí přesnější a přístroj funkci snížení napětí.
2 - DC-DC - mechanický režim - mechanický způsob obchází čipovou sadu a grip se chová jako mechanický mod. Upozorňujeme, že při tomto režimu nefunguje funkce snížení napětí, doporučujeme používat pouze zkušeným uživatelům.
Přepínání mezi režimy PWM a DC-DC se provádí současným stiskem žhavícího tlačítka a tlačítka "nahoru" (režim PWM) nebo současným stiskem žhavicího tlačítka a tlačítka "dolu" (režim DC-DC) po dobu 3 vteřin.

Elektronika umožňuje použití funkce pamětí 5-ti různých uložení nastavení výkonu. Přednastavené hodnoty jsou M1 5W, M2 10W, M3 15W, M4 20W a M5 30W. Aktivace se provede v klidovém režimu (zhasnutý displej) tlačítkem "nahoru", kterým se přepíná mezi jednotlivými paměťmi, tlačítkem "dolu" se aktivuje klasický systém regulace oběmi tlačítky. Individuální nastavení výkonu se provede stiskem hlavního spínacího tlačítka.

Při napětí baterie menší než 3,2V se zobrazí na displeji hláška "Low Battery" a je nutno baterii dobít, při odporu atomizeru menším, než 0,3ohm se zobrazí na displeji hláška "Low Res".

Sigelei Mini 30W je vybaven přehledným OLED displejem, který zobrazuje všechny potřebné hodnoty:
- odpor používaného atomizeru v Ohmech
- aktuální výstupní napětí ve Voltech
- aktuální výstupní výkon ve Wattech
- graficky znázorněný aktuální stav nabití baterie

Parametry:
Rozměry: 90,3mm x 36mm x 22mm
Výstupní výkon: 5W - 30W
Max. výstupní napětí: 8,5V
Použitelný odpor atomizeru: 0,3ohm - 3,0ohm
Vyměnitelná baterie: 1x 18650 (není součástí balení, nutno dokoupit)
VW (Variable Woltage) režim
Závit: 510, pružný kontakt
Displej: OLED
Ochrana proti přepólování baterie
Ochrana proti zkratu
Ochrana proti podbití baterie
Boční kryt baterie na magnety, netřeba šroubovat
Barva: černá, stříbrná

Sigelei Mini 30W - obsah sady:
1x Sigelei Mini 30W Box Mod
1x ochranné silikonové pouzdro černé
1x nabíjecí kabel USB / micro USB
1x kartonová krabička
1x manual